Dečaka šamarali zbog duksa, a 0nda je uletela njegova sestra: 0vakvu priču Srbija ne pamti

Novosti

Nakon što je napadačima preotela bratovu duksericu, oni su pojurili za njom

Maloletni O. I. (15) brutalno je napadnut na Voždovcu kada su ga nepoznate osobe napala zbog dukserice koju je nosio, saznaje Telegraf.rs.

Do napada je došlo u četvrtak nešto posle 18 sati, kada su dve nepoznate osobe maloletnika udarile u predelu glave, a potom mu skinule duksericu sa obeležjima FK Crvena Zvezda, nakon čega su počeli da beže.

Kako saznaje Telegraf.rs, tu je na “scenu” stupila tinejdžerova hrabra sestra L. I. (21), koja je sustigla napadače i otela im bratovu duksericu.

Nakon što je napadačima preotela bratovu duksericu, oni su pojurili za njom, dok je ona vikala da hoće da je izbodu nožem, zbog čega su prolaznici pozvali policiju.

Ova devojka je naš heroj, ne samo da je spasla brata i suprotstavila se nasilnicima, nego je na mudar način alarmirala okolinu. Bravo!

(Espreso/Telegraf.rs/DČ)